kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

Патріарх Філарет звершив молебень за перемогу України та помолився за загиблих у Другій світовій війні

DSC 32989 травня 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у Володимирському кафедральному соборі звершив читання акафісту святій великомучениці Варварі перед її нетлінними і чудотворними мощами.

У ці травневі дні ми відзначаємо 78-му річницю перемоги над нацизмом та вшановуємо пам’ять жертв Другої світової війни 1939–1945 років. Ми відзначаємо подвиг українського народу та його внесок у світову перемогу над нацизмом. Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Ціною боротьби стали надзвичайні втрати упродовж 1939–1945 років – українців та інших народів.

Зараз, як і в роки Другої світової війни, українці воюють з агресором, російським окупантом, який сповідує людиноненависницьку ідеологію "руського міра" і практично є наслідником ідей нацизму і фашизму. Божа правда завжди перемагає неправду, добро завжди перемагає зло. Твердо віримо, що як у Другій світовій війні людство перемогло нацизм, так і зараз українці, з допомогою Божою і підтримкою всього цивілізованого світу, переможуть російського агресора, відновлять територіальну цілісність та дочекаються справедливого миру.

Після акафісту Патріарх Філарет звершив подячний молебень за Україну та перемогу українського народу.

За молебнем підносились молитви за українське військо – наших захисників, владу і весь український народ. Патріарх разом із духовенством і вірянами просили у Господа Бога звільнити Україну від нашестя російських окупантів, дарувати українському народові перемогу і справедливий мир.

Після молебня Предстоятель Київського Патріархату помолився за упокій душ жертв Другої світової війни 1939–1945 років та загиблих за Україну воїнів-Героїв і всіх невинно вбитих під час теперішньої українсько-російської війни.

Вічна пам'ять тим, хто протистояв нацизму, загиблим під час Другої світової війни! Честь і слава всім тим, хто нині боронить і захищає Україну від окупантів!