kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

У Володимирському соборі помолились за упокій душі новопреставленого Олександра Кудрявцева

panahyda 0315 листопада 2021 року, на прохання колективу видавництва "Дніпро" та з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, у Володимирському патріаршому кафедральному соборі відбулася панахида за упокій душі заслуженого працівника культури, директора видавництва "Дніпро", одного з найстаріших державних видавництв України, новопреставленого Олександра Кудрявцева.

Олександр Кудрявцев очолив державне спеціалізоване видавництво «Дніпро» у червні 2011 року. До того Олександр Семенович працював в газетах, на профспілковій роботі, на керівних посадах підрозділів Київської міської адміністрації. У 2002-2008 роках працював у структурах Держкомтелерадіо – заступником директора господарчо-будівельної дирекції та віцепрезидентом Національної радіокомпанії України, радником Голови Держкомтелерадіо України на громадських засадах. Деякий час був головою Ради директорів державних видавництв, підпорядкованих Держкомтелерадіо. 

Олександр Кудрявцев був співзасновником благодійної організації «Бібліофонд Ярослава Мудрого» і входив у Раду Тернопільського земляцтва Києва.

Упокоївся Олександр Семенович 9 жовтня на 65 році життя.

Панахиду відслужив настоятель Володимирського собору протоієрей Борис Табачек у співслужінні клірика храму диякона Василія Дідуха.

Нехай Господь Бог упокоїть душу новопреставленого Олександра там, де всі святі перебувають. Вічна пам'ять...