kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

Патріарше богослужіння у неділю 28-му після П’ятидесятниці

DSC 822020 грудня 2020 року, в неділю 28-му після П’ятидесятниці та в день пам’яті святителя Амвросія, єпископа Медіоланського, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив Божественну літургію у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі.

Напередодні, у суботу ввечері, Патріарх Філарет звершив у соборі Всенічне бдіння. Його Святості співслужили архієпископ та духовенство кафедрального собору.

За Божественною літургією архієпископ Андрій та протоієрей Михаїл Трускавецький виголосили проповіді на тему євангельського зачала про зцілення Господом Ісусом Христом десятьох прокажених (Лк. 85 зач., XVII, 12–19).

Богослужіння завершилося молебнем до Пресвятої Богородиці і Приснодіви Марії перед Її чудотворним образом «Несподівана Радість», під час якого, Патріарх Філарет, прочитав молитву за визволення України і всього світу від епідемії коронавірусу.

Після богослужіння представники Національної скаутської організації України “Пласт” передали Вифлеємський вогонь миру до Володимирського собору. Вогонь отримав Святійший Патріарх Філарет. За його словами, Вифлеємський вогонь – знак благословення і Божої благодаті. Святійший Владика подякував молоді за передачу вогню до Володимирського собору та вручив кожному солодкі подарунки.