kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

Свято Миколая Чудотворця у недільній школі Володимирського собору

DSC 055423 грудня 2018 року у Недільній школі Свято-Володимирського собору відбулось свято на честь святителя Миколая Чудотворця.

Розпочався захід співом молитви «Царю Небесний». Після молитви із вітальним словом до усіх присутніх звернувся духовний наставник школи, клірик Свято-Володимирського собору протоієрей Олександр Шмуригін. Отець Олександр у своєму слові розповів про життя і чудеса святителя Миколая.

Потім дітки проспівали пісню про святого Миколая, яку вивчали під час хорових занять. Після пісеньки вихованці класу для підлітків показали усім присутнім авторську виставу про свято Миколая у дитячому сиротинці. Така вистава, яку наші учні самостійно написали, організували і провели, розчулила глядачів.

Після вистави усі присутні покликали святого Миколая до себе на свято, виголошуючи: «Святий Миколай, до нас завітай». Після такого дружнього заклику до діток прибув Святий Миколай. Вихованці з радістю і щирими оплесками зустріли такого поважного гостя. 

Святий Миколай звернувся до діток із теплим повчальним словом, після чого наші дітки продемонстрували святителю свої таланти. 

Наші дітки потішили Миколая і усіх глядачів майстерною грою на фортепіано, віртуозною грою на скрипці. Багато діточок продекламували цікаві віршики. Також сподобались глядачам вокальні здібності наших вихованців. Особливо вразили публіку пісеньки діточок разом з їхніми батьками. Не менш цікавими були і різноманітні танці наших учнів. Окрасою свята стали акробатичні номери наших вихованців – призерів і переможців Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів та змагань. 

Святий Миколай подарував кожній дитинці солодкий подаруночок. На завершення наші діточки запевнили Миколая, що будуть чемними упродовж всього року і запросили святителя завітати до них у наступному році, пообіцявши підготувати ще більше цікавих і оригінальних номерів.

Після свята на всіх чекав солодкий стіл і традиційне чаювання. Загалом свято подарувало усім присутнім море позитивних емоцій і приємних вражень. Дякуємо Богові за таких обдарованих діточок і з нетерпінням чекаємо наступного свята.