kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

Патріарше богослужіння у третю неділю Великого посту, Хрестопоклонну

DSC 096619 березня 2023 року, в 3-ю неділю Великого посту, Хрестопоклонну, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію святителя Василія Великого у Володимирському кафедральному патріаршому соборі.

Патріарх Філарет звершив всенічне бдіння з чином винесення Хреста Господнього

DSC 085418 березня 2023 року, напередодні 3-ї неділі Великого посту, Хрестопоклонної, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив всенічне бдіння з чином винесення Хреста Господнього у Володимирському кафедральному соборі міста Києва.

Патріарх Філарет звершив заупокійне богослужіння у батьківську поминальну суботу

DSC 077018 березня 2023 року, у поминальну суботу 3-х седмиці Великого посту, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив, після Божественної літургії, панахиду у Володимирському кафедральному соборі.

Святійший Патріарх Філарет звершив чин Пасії з читанням Євангелія від Луки

DSC 076217 березня 2023 року, у п’ятницю ввечері третьої седмиці Великого посту, Святійший Патріарх Філарет звершив мале повечір’я з чином Пасії у Володимирському кафедральному соборі м. Києва.

У Києві провели у вічність полеглих захисників України Сергія Куцеля та Сергія Чернишенка

pohoron-voiniv-14-03-0414 березня 2023 року, з благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі м. Києва провели в останню путь загиблих українських воїнів-захисників Сергія Куцеля та Сергія Чернишенка.