kantrium.com | MySuomi.com | HELSINKI | TourMANN.com

Іподиякон Микола Яковлєв

 

                                                iakovlev2

​Яковлев Микола Миколайович, народився 24 січня 1996 року в місті Херсоні в неповній сім’ї. Вихованням займалася мати, Євменова Наталія Василівна, яка присвятила своє життя Господу і прищепила любов до Бога своєму синові.

​З 1 вересня 2002 року по 1 червня 2013 року навчався в Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 Херсонської міської ради, де одержав атестат про повну середню освіту. Навчався на високому рівні, про це свідчить середній бал атестата – 10,3. Користувався повагою серед учителів за свою наснагу до навчання, працьовитість, старання. Зарекомендував себе як старанний, дисциплінований, працелюбний та уважний учень. Про це свідчать багато грамот і подяк. Приймав активну участь у культурному і спортивному житті школи. Був у складі шкільної команди з футболу. Брав участь у різноманітних шкільних заходах.

​З 2002 року по серпень 2013 року виконував послух пономаря в Кафедральному соборі Стрітення Господнього (храм Української Православної Церкви Київського Патріархату в місті Херсоні). Паралельно ніс послух іподиякона Архієпископа Херсонського і Таврійського Даміана.

​1 вересня 2013 року, після складання вступних іспитів, був зарахований на перший курс Київської Православної Богословської академії.
З 7 жовтня2013 року несе послух іподиякона Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси – України у Свято – Володимирському Патріаршому соборі міста Києва.

У 2014 році успішно захистив курсову роботу на тему: «Заповіді Блаженства». У 2015 році успішно захистив курсову роботу на тему: «Вплив Київської академії на розвиток освіти в Росії у XVIII столітті».

З листопада  2015 з благословення настоятеля Свято-Володимирського собору, протоієрея Бориса Табачека призначений асистентом викладача недільної школи для дітей, старшого класу.

За сімейним станом неодружений.